Markizy selt, czyli szybkość realizacji zamówienia

Warto zauważyć, że markizy selt zapewniają doskonały komfort optyczny, ale i termiczny. Należy zwrócić uwagę, iż markizy tarasowe to przede wszystkim ochrona, jak i również unikalny wygląd.

Markizy firmy selt zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów pochodzących od czołowych europejskich dostawców. W związku z czym trzeba podkreślić, że zastosowana tkanina zawiera odpowiedni certyfikat, a w szczególności atest. Markizy selt tkaniny są przede wszystkim niezwykle bezpieczne. Realizacja takiego zamówienia jest bardzo szybka. Posiadamy również możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju, a także koloru konstrukcji w tej niezwykle bogatej oferty. Zastosowanie tejże sugerowanej poprzez SELT automatyki umożliwi w bardzo komfortowy, a zarazem precyzyjny sposób cieszyć się dobrze dobraną przez nas markizą.

Markiza Malta Selt to lekka, a jednocześnie wolnowisząca markiza nadająca się doskonale do przesłonięcia tarasu. Jej doskonale kompaktową konstrukcję wyróżnia tak zwany uniwersalny uchwyt z grupy ścienno-sufitowej zapewniający szybkość, a zarazem prostotę montażu czy umożliwiający pochylenie markizy niekiedy do nawet 85 stopni. Markiza selt ma również uniwersalne uchwyty do każdej to ściany czy niekiedy sufitu. Dodatkowo łańcuch w przegubach sprawia, iż są one bardzo wytrzymałe, a przede wszystkim trwałe, jeżeli chodzi o markizę tarasową selt jamaica.

Na uwagę zasługuje fakt, że konstrukcja przedstawianej markizy jest techniką proszkową na tak naprawdę pięć standardowych kolorów. Posiadamy zatem możliwość wyboru preferowanego przez nas koloru. Na uwagę zasługuje fakt, iż markiza Selt Dakar doskonale nadaje się do zacieniania większych powierzchni. Nie należy zapominać, że to właśnie pełna kaseta o dość opływowych kształtach ukierunkowana jest na nowoczesny i elegancki wygląd osłaniając tkaninę czy ramiona markizy przed niebezpiecznymi czynnikami atmosferycznymi.

Jednak, aby jeszcze bardziej powiększyć ochronę tkaniny zastosowano więc wewnątrz takiej to kasety przystosowane do niej uszczelki zabezpieczające. W konstrukcji markizy selt zastosowano ramiona ze stopu aluminium zamocowane na konsolowych uchwytach. Powinniśmy zauważyć, iż precyzyjne przeguby z tak zwanym łańcuchem ze stali nierdzewnej zapewniają takiej to markizie wytrzymałość i niezawodne działanie. Markizy o zdecydowanie większej szerokości wyposażone zostały dodatkowo w podporę. Dzięki temu tkanina napinana jest dość równomiernie.

Markiza Selt Giant jest doskonałym narzędziem do całkowitego zacieniania największych powierzchni: tarasów bądź restauracji na otwartym powietrzu. Markiza taka stanowi dodatkowo alternatywę dla wszelkich stałych zadaszeń. Konstrukcja została zatem wykonana z doskonałego materiału.