Wenger walizki – upominki reklamowe dla podróżujących

Walizka jako upominek reklamowy doskonale sprawdzi się wtedy, gdy chcemy wręczyć go podróżującym. Doskonałym pomysłem może być wtedy walizka od firmy Wenger, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy bagażu!

Nie tylko długopisy, kubki czy koszulki – upominek reklamowy może być także czymś zupełnie innym. Gdy firma chce podarować upominek praktyczny, który przyda się przede wszystkim podróżującym, walizka albo torba będzie wtedy strzałem w dziesiątkę.

Gdy liczy się jakość, warto postawić na Wenger walizki tej firmy znane są praktycznie na całym świecie i doceniane jako solidne, wytrzymałe i eleganckie. Dzięki możliwości personalizacji mogą stać się także doskonałymi upominkami firmowymi. Można dostać je między innymi w firmie GiftLogo: https://giftlogo.pl/oferta/markowe-gadzety/wenger/walizki/.

Co warto wiedzieć o walizkach firmy Wenger? Ile trzeba będzie zapłacić za tego typu podarunki? Zapraszamy do sprawdzenia!

Wenger – walizki dla wymagających

Firma Wenger rozpoczęła swoją działalność jeszcze w XIX wieku w Szwajcarii. Od samego początku swojego istnienia oferuje swoim klientom pełną gamę praktycznych produktów.

Znana jest na świecie przede wszystkim ze swoich scyzoryków oraz noży – jeden z najsłynniejszych modeli firmy to jej szwajcarski nóż oficerski. W jej asortymencie można znaleźć także zegarki, akcesoria podróżne, w tym także różnego rodzaju torby.

Skupmy się tutaj na jednym z produktów firmy Wenger, a mianowicie na jej walizkach – walizki tej właśnie firmy wybierane są przez najbardziej wymagających podróżujących. To idealne połączenie solidności, stylu oraz pojemności, a przy tym maksymalnego bezpieczeństwa, które doceni każdy turysta czy biznesmen lub bizneswoman.

Wenger – walizki w wielu wariantach do wyboru

Jeśli chcemy zdecydować się na walizki od firmy Wenger, w jej ofercie można znaleźć wiele różnych modeli.

Do dyspozycji mamy między innymi kompaktowe walizki kabinowe, które ze względu na swoje wymiary mogą być używane jako bagaż podręczny w liniach lotniczych. Do dyspozycji mamy także większe walizki turystyczne, które doskonale nadają się na dłuższe wyjazdy wakacyjne.

W sprzedaży można znaleźć także zestaw walizek, który obejmuje różne ich wielkości – na pewno sprawdzą się podczas wyjazdów na wakacje czy też w podróży służbowej.

Praktyczna walizka od firmy Wenger pozwoli na łatwe spakowanie wszystkiego, co potrzebne. Specjalne przegrody oraz zabezpieczenia umożliwiają bezpieczny i wygodny transport różnego rodzaju bagażu, w tym także tabletów, laptopów czy dokumentów. Szyfrowe zapięcia dodatkowo zwiększają ochronę dla mienia.

Dodatkowo, w asortymencie firmy można znaleźć także torby pilotki – torba pilotka to praktyczna torba na kółkach, która sprawdzi się na krótsze wyjazdy. Można łatwo nosić ją w ręce albo ciągnąć za sobą, ponieważ posiada praktyczne kółka.

Wenger – walizki jako upominki reklamowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby walizka na kółkach czy torba pilotka mogła stać się również gadżetem reklamowym. Takie walizki z logo i z innymi nadrukami można znaleźć w asortymencie firmy GiftLogo, która od lat specjalizuje się w sprzedaży personalizowanych upominków.

Z jakimi kosztami musimy się wówczas liczyć? W zależności od modelu będziemy musieli zapłacić za niego od około 600 do ponad 1000 złotych. W sprzedaży dostępne są także zestawy walizek w cenie od około 1800 złotych wzwyż.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na walizki Wenger w sklepie internetowym firmy GiftLogo!