Rolety zewnętrzne, które doświetlają wnętrze – system Heroal LC

W standardowych roletach okiennych nie ma możliwości zmiany pozycji lameli, czyli elementów tworzących pancerz. Dzięki temu roleta ta po zasłonięciu zawsze całkowicie zaciemnia pomieszczenie. Jest jednak alternatywa – to rolety wyposażone w specjalny pancerz typu Heroal LC.

Roleta okienna montowana z zewnątrz pełni szereg funkcji. Nie tylko pozwala na zapewnienie większej prywatności, ale również chroni przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Dodatkowo, może posiadać także funkcje antywłamaniowe.

Doświetlenie wnętrza z roletami zewnętrznymi

Zwykłe rolety nie pozwalają na doświetlenie wnętrza wtedy, gdy są zasłonięte. Dla rolet wykonanych w systemie heroal LC to jednak żaden problem!

Tego typu rolety wyposażone są w nowoczesny pancerz, który pozwala na korzystanie ze światła dziennego nawet wtedy, gdy roleta pozostaje zasłonięta.

Jak działa roleta w systemie Heroal LC?

Rolety typu Heroal LC posiadają pancerz z ruchomymi lamelami, które mogą być regulowane według indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, że można zmieniać ich pozycję, można także doświetlać wtedy wnętrza.

Pancerz pozwala zarówno na składanie poszczególnych sekcji lameli albo też wszystkich nich na złożonej rolecie. W efekcie można uzyskać także optymalny poziom bezpieczeństw, ponieważ system ten zaliczany jest do kategorii rolet antywłamaniowych.

Gdzie można kupić rolety Heroal LC?

System wykorzystania światła dziennego Heroal LC jest obecnie coraz bardziej popularny, dlatego też do swojej oferty wprowadza je wielu producentów osłon okiennych.

Aktualnie rolety zewnętrzne bazujące na pancerzach typu Heroal LC można zamówić w firmach wykonujących osłony okienne na terenie całego kraju. Adresy można znaleźć w internecie.